Fotovoltaické elektrárny

Roční úspora za energie

Až 60%

Využijte příležitost k pořízení vlastní fotovoltaické elektrárny s podporou dotačního programu Nová zelená úsporám. Instalací fotovoltaické elektrárny můžete ušetřit až 60% ročních nákladů za energie. Nejlevnější energie je ta, kterou si doma sami vyrobíte!

Získejte od státu

Dotaci až 225 000 Kč

Věděli jste, že náš stát přispívá na implementaci fotovoltaiky až 225 000 Kč? Nejen, že vám zařízení nainstalujeme, ale i příslušnou dotaci za vás se státem vyřídíme.

Řešení na klíč

Již do 3 měsíců

Přepněte na zelenou energii již za pouhé 3 měsíce a začněte šetřit. Bez jakýchkoliv starostí, naše firma vyřídí na klíč vše od A do Z.

Plný servis

Od zaměření po bojler

S námi nebudete mít žádné starosti, vyřídíme za vás opravdu vše. Zařídíme i vodárenské a topenářské práce, jako je například dopojení bojleru pro ohřev vody. Není to totiž jen o fotovoltaice, ale o napojení celé domácnosti, aby řešení bylo zaměřené na maximální využití v dané lokalitě.

Jaký je postup?

Nemusíte nikde nic pracně zařizovat a pobíhat po dodavatelích. O zaměření, realizaci a všechny papíry se postaráme my!

01

Kontakt a návštěva

Stačí nám napsat nebo zavolat, my si s vámi domluvíme schůzku, osobně vás navštívíme, vysvětlíme jak celý systém funguje, probereme vaše možnosti, potřeby a poté navrhneme vhodné řešení.

02

Cenová nabídka a smlouva

Následně vám sestavíme cenovou nabídku na míru. Po odsouhlasení zašleme návrh smlouvy a domluvíme se na termínu podepsání.

03

Podání žádostí a instalace

Vyřídíme za vás veškerou dokumentaci s distributorem (ČEZ) a podáme žádost o dotaci NZÚ. Následně provedeme samotnou instalaci celého systému.

04

Revize a dotace

Zaškolíme vás a provedeme kompletní revizi elektrárny. Zažádáme o připojení do distribuční sítě a vyplacení dotace na váš účet.

Proč spolupráce s námi?

Individuální přístup

Nenabízíme žádné připravené balíčky. Snažíme se o maximální možný individuální přístup ke každému zákazníkovi.

Vše na klíč

Dodáváme kompletní řešení „na klíč“ včetně maximálního využití přebytků vyrobené energie.

Zařídíme dotaci

Vyřídíme kompletní administrativu a získání dotace z programu NZÚ.

Kvalitní komponenty

Používáme výhradně kvalitní a dlouhodobě odzkoušené komponenty předních výrobců.

Servis

Poradenství, odborná montáž, proškolení a servis jsou u nás samozřejmostí.

Monitoring zdarma

Online monitoring celého systému zdarma. Pokud se vyskytne nějaká chyba, jsme schopni neprodleně řešit nápravu.

Šetřete přírodu

Napište nám

Máte otázky?

Obratem se ozveme

  Kliknutím na tlačítko "Odeslat", souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů, jak je popsáno v zásady ochrany osobních údajů.

  Často kladené otázky

  • Obecně ano, záleží však na dalších okolnostech a hlavně na tom, jak jste schopni efektivně využít vyrobenou energii. Zákazníkům navrhujeme individuální řešení vždy dle dané situace a poradíme, jak efektivně využívat vyrobenou energii v průběhu dne.

  • Nikoliv. Vše od návrhu, vytvoření projektu, až po samotnou instalaci, připojení do distribuční sítě a žádosti o dotaci vyřídíme za vás. Následně děláme i online monitoring celého systému, pokud se vyskytne nějaká chyba, jsme schopni neprodleně řešit nápravu.

  • Na každou službu, ať už na instalaci fotovoltaiky, ohřev vody nebo nabíjecí stanice se vztahují státní dotace z programu Nová zelená úsporám (NZÚ), které za vás samozřejmě vyřídíme.

  • Vždy se snažíme být transparentní. Rychlost realizace je individuální dle složitosti zakázky a naší aktuální vytíženosti. Běžně máme vše hotové maximálně do tří měsíců od podepsání smlouvy.

  • Nemusí, panely můžeme nainstalovat i mimo střechu vašeho domu. Instalace je možná také na zastřešené terasy, pergoly, garáže apod..

  • V zimě slunce tolik nesvítí a dny jsou kratší, což přímo ovlivňuje i vyrobenou energii, která vám určitě nepostačí ke kompletnímu vytápění. V zimě je potřeba na vytápění využít i nějaký další zdroj. Fotovoltaika má největší produkci výroby energie od března do října.