Nabíjecí stanice

Využijte fotovoltaiku na max

Pohon pro váš elektromobil

Vlastníte již elektromobil nebo teprve zvažujete jeho pořízení? Využijte dotaci na pořízení nabíjecí stanice pro elektromobil. V kombinaci s fotovoltaickou elektrárnou je to velmi efektivní řešení, jak maximálně využít doma vyrobenou energii.

01

Po ověření technické připojitelnosti, u vás doma, navrhneme vhodné řešení.

02

Sestavíme cenovou nabídku a připravíme veškerou dokumentaci.

03

Provedeme samotnou montáž nabíjecí stanice (wallboxu).

04

Vyřídíme revizi na připojení nabíjecí stanice a podáme žádost o vyplacení dotace.

Šetřete přírodu

Napište nám

Máte otázky?

Obratem se ozveme

  Kliknutím na tlačítko "Odeslat", souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů, jak je popsáno v zásady ochrany osobních údajů.

  Často kladené otázky

  • Obecně ano, záleží však na dalších okolnostech a hlavně na tom, jak jste schopni efektivně využít vyrobenou energii. Zákazníkům navrhujeme individuální řešení vždy dle dané situace a poradíme, jak efektivně využívat vyrobenou energii v průběhu dne.

  • Nikoliv. Vše od návrhu, vytvoření projektu, až po samotnou instalaci, připojení do distribuční sítě a žádosti o dotaci vyřídíme za vás. Následně děláme i online monitoring celého systému, pokud se vyskytne nějaká chyba, jsme schopni neprodleně řešit nápravu.

  • Na každou službu, ať už na instalaci fotovoltaiky, ohřev vody nebo nabíjecí stanice se vztahují státní dotace z programu Nová zelená úsporám (NZÚ), které za vás samozřejmě vyřídíme.

  • Vždy se snažíme být transparentní. Rychlost realizace je individuální dle složitosti zakázky a naší aktuální vytíženosti. Běžně máme vše hotové maximálně do tří měsíců od podepsání smlouvy.

  • Nemusí, panely můžeme nainstalovat i mimo střechu vašeho domu. Instalace je možná také na zastřešené terasy, pergoly, garáže apod..

  • V zimě slunce tolik nesvítí a dny jsou kratší, což přímo ovlivňuje i vyrobenou energii, která vám určitě nepostačí ke kompletnímu vytápění. V zimě je potřeba na vytápění využít i nějaký další zdroj. Fotovoltaika má největší produkci výroby energie od března do října.